אודות

פיגומים הוא מגזין להגות סוציאליסטית עכשווית. במגזין יתפרסמו מאמרים מקוריים ומתורגמים המספקים נקודת מבט סוציאליסטית על הפוליטיקה, הכלכלה, החברה והתרבות.

חברי המערכת: ענבר בהט, בועז גרפינקל, אדם חפץ, אלי למדן, נעמה קוניק, אורי שוסטר, נגה שמיר, כרמל שצמן.

פיגומים פועל דרך "דעה - עמותה לתיקון חברתי".

האתר הוקם בסיוע כספי של קרן ברל כצנלסון.

ליצירת קשר: pigumim.ktavet@gmail.com

 

הצטרפו כמנויים

עד עכשיו רוב העבודה על פיגומים - הכתיבה, התרגום והעריכה - נעשתה בהתנדבות. כדי שנוכל לשלם כראוי עבור התוכן שאנחנו מפרסמים, ליצור קהל קוראים מעורב, להתרחב ולהתפתח, אנו זקוקים למשאבים. מגזין סוציאליסטי כמו פיגומים לא יכול להסתמך על קרנות ואנשים עשירים שיתרמו לו. לכן אנחנו שואפים להתבסס על תרומות קטנות שמגיעות מקהל הקוראים שלו.

כדי שנוכל לעמוד במטרות שהצבנו לעצמנו, אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו כמנויים באמצעות הוראת קבע חודשית בסכום מינימלי של 18 ש"ח. קוראים שיעשו מנוי לא רק שיסייעו לקידום רעיונות סוציאליסטיים בישראל, אלא גם יקבלו גיליון שנתי מודפס עם מאמרים נבחרים, תיק בד ומדבקה עם הלוגו של פיגומים.

למרות שאנחנו מעדיפים ליצור קהילת מנויים קבועה ומחויבת, נשמח גם לתרומות חד-פעמיות. עבור תרומות חד-פעמיות מעל 50 ש"ח נשלח לכם מדבקה מעוצבת של פיגומים.

כדי להצטרף כמנויים בהוראת קבע או לתרום באופן חד-פעמי, כל שיש לעשות הוא להיכנס לקישור הזה המוביל אותכם לאתר "ישראל תורמת". התרומה מתקבלת דרך "דעה - עמותה לתיקון חברתי".

חשוב! הקפידו לכתוב את השם המלא והכתובת כדי שנוכל לשלוח לכם את התשורות.